גמילה ביתית מריטלין

קוק, בסטים קריסטל ועוד..

קוק, בסטים קריסטל ועוד..

קוק, בסטים קריסטל ועוד..

קוק, בסטים קריסטל ועוד..

קוק, בסטים קריסטל ועוד..

גמילה מריטלין ותרופות קשב

הריטלין ותרופות הקשב השונות כדוגמת קונצרטה וויוונס, שייכות למשפחת האמפטמינים, זוהי משפחת תרופות שנויה במחלוקת שמעוררת וממריצה את מי שלוקח אותה.

במקור היא מיועדת כתרופה לטיפול בילדים ונוער וניתנת כתרופת מרשם כאשר יש הפרעות קשב וריכוז. "הצרכנים החדשים" של התרופה, אותם אנשים בוגרים ומבוגרים, מפוררים את הכדור ומסניפים אותו ממש כמו קוקאין ללא רגשות אשם ופחד מהתמכרות. אבל זה מה שהם חושבים…

תכנית הגמילה של 'מרכז יד ביד' היא תכנית פרטנית לכל אחד מהמטופלים, תכנית הלוקחת בחשבון את מצבו הפיזי והמנטלי של המטופל.

טיפול ביתי בהתמכרות לריטלין

גמילה מריטלין

המשיכה להתמסטל באופן חוקי מתרופות כמו ריטלין, קונצרטה, ועוד, טמונה ביכולת להשיג אותן בצורה קלה. תוסיפו לכך את העובדה שמשפחת הממריצים למעשה דומה מאוד לאקסטזי, היא מסוכנת הרבה פחות, כמעט ואין עליה הגבלות והיא יקרה פחות מכל סם ממכר.

כמו שאר האמפטמינים גם לריטלין יש תופעות לוואי שונות ושילובו עם אלכוהול עלול לגרום להתכווצויות ולפירכוסים, הקאות, ובמקרים קיצוניים אפילו פסיכוזות.

הגמילה מריטלין ותרופות הקשב נעשה בעזרת תרופות חלופיות למשך 3 שעות עד לסיום הגמילה הפיזית תוך שילוב טיפול פרטני / נפשי. משך הטיפול אינדיוידואלי והמטרה היא לשחרר את התלות בתרופות בכלל.

ב'מרכז יד ביד' פותחה שיטה יעילה ומוכחת לגמילה ביתית מהתמכרויות, אשר מלווה את המטופל/ת על ידי אנשי מקצוע מנוסים, אשר מובילים את המטופל/ת בהתאמה לסוג ההתמכרות.

" אני מאבד שליטה, יש בי הרס עצמי, דחיינות, חוסר כנות- אני פוגע בעצמי, אני מביט מסביב ומבין כמה הרס ונזק אני זורע בחיי ובחיי האהובים שלי "

גלילה לראש העמוד